pomoc drogowa kamienna Góra

Pomoc drogowaZadzwoń: 690 913 333

O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług związanych z pomocą drogową. Główną usługą wykonywaną przez nasz zespół specjalistów jest holowanie pojazdów osobowych i nie tylko. Dzięki takiej pomocy usuwamy skutki wypadków, stłuczek i innych zdarzeń drogowych. Transportujemy pojazdy, które uległy awarii w trasie i nie mogą samodzielnie jechać dalej, a także oferujemy transport maszyn i różnych ciężkich ładunków na dowolnym dystansie. Posiadamy nowoczesne holowniki, które zapewniają szybki, sprawny i bezpieczny transport, załadunek oraz rozładunek. Sprzęt ten jest obsługiwany przez wykwalifikowany oraz doświadczony personel.

W skład naszej oferty wchodzą również usługi osób znających się na naprawianiu różnych drobnych awarii oraz innych problemów, przez które samochód odmówił posłuszeństwa w terenie. W pierwszej kolejności, w miarę możliwości staramy się uruchamiać pojazd awaryjnie, a holowanie jest dla nas ostatecznością.

Nasza pomoc drogowa to firma, która oferuje również inne rodzaje usług na drodze dla osób, które napotkały różne problemy. Oferujemy między innymi dowóz paliwa czy też pomoc w wymianie kół. Każdy klient może liczyć na naszą fachową pomoc.